Наша історія

Маючи семирічний досвід у продажі косметики наша компанія The Revolution Company вирішила розширити свої пропозиції та переваги. Ми хочемо спростити доступ покупцям до менш досяжних косметичних брендів, та з усього процесу покупки зробити розвагу.

Саме так з’явилась ідея створення нового
інтернет-магазину XO BEAUTY.

Наша історія
Наша історія

У ньому представлений широкий асортимент beauty-продукції з різними цінами та стилями, так що кожен має можливість знайти тут саме те, чим підкреслить своє я. Незалежно від віку, статі, характеру, сміливості чи зовнішності. Ми тут для кожного з вас. І саме для тебе. З основною метою: допомогти тобі почуватися добре. 

Ми поважаємо природу. Ось чому як наповнення посилок використовуємо картонний наповнювач, який виготовляємо самі з коробок, що отримуємо від постачальників. Тематика уважності та відповідальності на XO BEAUTY відображається і при виборі брендів, продукцію яких можеш у нас замовити. Вся cruelty free. Це означає, що свої вироби вони не тестують на тваринах. 

Зараз ми роздаємо радість у 4 країнах - Чехії, Словаччині, Румунії та Україні. Для кожної з цих країн, окрім основних послуг, існує лінія підтримки клієнтів з носієм мови.

І на цьому історія не закінчується. Ми продовжуємо розширювати портфоліо брендів та доповнювати наш інтернет-магазин новою продукцією, яка допоможе тобі почуватися добре. Ось чому серед наших пропозицій знайдеш також ароматичні свічки. Аромат забезпечує спокій, релакс і також є частиною косметичних ритуалів. Таким чином можеш тішитись на розширення нашого асортименту та розваг у XO BEAUTY.

We are XO.
LOOK GOOD. FEEL GOOD.

Instagram #xobeauty

Слідкуй за нами в Instagram, так не пропустиш жодних новинок, акцій та ексклюзивних пропозицій.

@xobeauty_ua